Strona gĺ Żwna
Strona g這wna Aktualnosci Archiwum Galerie zdjec Rekrutcja kontakt
 
Aktualności
Patron
Historia Szkoły
Jubileusz
Dyrekcja, kier.sekcji
Sekcje,Pedagodzy
Administracja i obsługa
Sukcesy
Przesłuchania,konkursy
Koncerty
Projekty Unijne

Sekcje

Wydział Instrumentalny


Sekcja Instrumentów Klawiszowych


Kierownik PSM I st.–Iwona Kuczyńska
Kierownik PSM II st.–Witold Kawalec

Anna Drogowska (akompaniament)
Jasińska Maria (fortepian)
Katarzyna Jaskrowska (fortepian, fortepian dodatkowy)
Dariusz Jaskrowski (fortepian, akompaniament)
Witold Kawalec (fortepian, akompaniament)
Marcin Kopczyński (akompaniament)
Alicja Kosznik (fortepian, akompaniament)
Tomasz Kucharski (akompaniament, fortepian obowiązkowy)
Iwona Kuczyńska (fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament)
Maria Nowosad (fortepian, fortepian dodatkowy)
Małgorzata Rona (fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament)
Marta Siwak (fortepian)
Weronika Sobecka (fortepian)
Lidia Sochańska (fortepian, akompaniament)
Miryna Susmarska (akompaniament )
Tworek Rafał (fortepian obowiązkowy jazzowy)
Aniceta Wrzeszczyńska (fortepian)


Akordeon
Tadeusz Bugajak

Organy
Tomasz Kucharski

Sekcja Instrumentów Strunowych


Kierownik — Grażyna Witkowska

Skrzypce
Izabela Duda
Elżbieta Bednarek
Maciej Afanasjew
Jacek Kaczor
Grażyna Witkowska
Karolina Wróbel—Krysztoforska
Malwina Mikołajczak - Lutrzykowska
Aleksandra Rękas - Fabrowska

Altówka
Elżbieta Bednarek

Wiolonczela
Małgorzata Kopycińska
Wojciech Okurowski
Joanna Otmianowska - Siarkiewicz

Kontrabas
Radosław Manthey

Gitara
Piotr Kaźmierczak

Harfa
Mariola Salaber

Sekcja Instrumentów Dętych i Perkusji


Kierownik — Elżbieta Lis

Klarnet
Juliusz Błaszak
Paweł Susłyk

Saksofon
Piotr Rogóż

Flet
Katarzyna Kuzimska
Elżbieta Lis

Obój
Jarosław Mrowiński

Trąbka
Marcin Kortas
Barbara Świeczkowska

Puzon
Cezary Zienkowski

Róg
Barbara Świeczkowska

Perkusja
Grzegorz Jurczyk
Zdzisław Monasterski

Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych


Kierownik — Tomasz Kucharski

Kształcenie słuchu i rytmika kl. I–III
Wanda Cioch

Kształcenie słuchu i Audycje muzyczne – PSM I st.
Karina Milińska - Kopczyńska
Maria Juraszek
Agata Bikowska
Małgorzata Królak - Radziejewska

Kształcenie słuchu PSM II st.
Aleksandra Brejza
Anna Drogowska
Tomasz Kucharski

Zasady muzyki
Tomasz Kucharski

Analiza działu muzycznego
Karina Milińska-Kopczyńska

Historia muzyki z literaturą muzyczną
Marcin Kopczyński
Karina Milińska-Kopczyńska

Harmonia praktyczna
Anna Drogowska

Formy muzyczne
Aleksandra Brejza
Marcin Kopczyński

Wydział Wokalny
Łukasz Ratajczak
Agnieszka Olszewska

Zespoły muzyczne


Chór
Monika Wilkiewicz

Orkiestra
Grażyna Wolter-Kaźmierczak

Trio fortepianowe
Katarzyna Kuzimska

Trio fortepianowe
Lidia Sochańska

Trio fortepianowe
Jacek Kaczor

Zespół akordeonowy
Tadeusz Bugajak

Zespół puzonowy
Cezary Zienkowski

Zespół instrumentów dętych blaszanych
Barbara Świeczkowska

Zespół wokalny
Agnieszka Olszewska